o mnie

W toku dość wymagających, architektonicznych studiów, zawsze bardziej szłam w kierunku artystycznym. Zamiast skupiac się na przekrojach, rzutach i ścisłych przedmiotach, odpływałam, zastanawiając się jak przedstawię w formie plakatu „ducha miejsca” na terenie do modernizacji.

Odkąd pamiętam, malowanie akwarelą sprawiało mi mnóstwo relaksu i satysfakcji, kiedy udało mi się przedstawić na papierze coś wyjątkowego.

Pewnego razu koleżanka poprosiła mnie, abym namalowała kolorowego jednorożca dla jej córki. byłam zaskoczona jak wiele radości daje mi malowanie dla najmłodszych.
Wtedy zauważyłam jak bardzo lubię skupiać się na detalach, które sprawiają, że obraz jest dopracowany i nieprzeciętny.
Dzięki temu doświadczeniu wiedziałam już w jakim kierunku chcę pójść.


Wszystko co płynie prosto z serca jest wyjątkowe. Każdą metryczkę maluję z zaangażowaniem i pasją. Chcę za pomocą swojej pracy dawać inspirację oraz zadowolenie. Być małą częścią, pięknie zaaranżowanego pokoju dziecięcego.
Chcę dawać radość i przyjemność rodzicom, którzy docenią Twoje zaangażowanie w wyborze prezentu-pamiątki dla ich dziecka. Wspomnienie z najwazniejszego dnia w ich życiu, zostanie zamkniete w formie uroczego plakatu.

Sprawisz rodzicom wielką przyjemność, zostawiając po sobie ślad w formie pamiątki, do której po latach, będą z sentymentem wracać.